به تارنمای موسسه مطالعات ملی خوش آمدید

اخبار

فصلنامه شماره 89مطالعات ملی مربوط به بهار 1401مطالعات ملی منتشر گردید.

مشاهده در قالب پی دی افچاپفرستادن به ایمیل

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 21 فروردين 1401 ، 05:29 نوشته شده توسط Administrator يكشنبه ، 21 فروردين 1401 ، 05:22

فصلنامه شماره 89مطالعات ملی مربوط به بهار 1401مطالعات ملی منتشر گردید.

 

 

همایش ملی هویت و سیاست گذاری در ایران بر گزار می گردد.

مشاهده در قالب پی دی افچاپفرستادن به ایمیل

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 8 دی 1400 ، 05:32 نوشته شده توسط Administrator چهارشنبه ، 8 دی 1400 ، 05:26

همایش ملی هویت و سیاست گذاری در ایران با هدف توسعه حوزه توامان پژوهشی و سیاستی-اجرایی هویت ملی، آغاز به کار خود را اعلام کرده و تلاش دارد ضمن جلب نظر متخصصان، مسئولان و علاقه‌مندان حیطه مطالعاتی سیاست‌گذاری هویت، اولاً سهمی در غنای این عرصه حائز اهمیت اما کمتر مورد توجه داشته باشد، ثانیاً فرصتی برای گفتگو و همفکری پژوهشگران حوزه هویت و سیاست فراهم آورد و ثالثاً پیشنهادهایی برای بهبود سیاست‌های خرد و کلان هویتی و به تبع آن حل و فصل چالش‌های هویتی ارائه نماید. مواردی که تحقق هر یک از آنها کمکی چشمگیر به پیشرفت اقدامات سیاستی در عرصه هویت خواهد کرد و با برجسته‌سازی برخی تجربیات یا تمرکز بر بعضی ظرافت‌ها، نویدبخش آینده ای روشن‌تر برای ایرانیان خواهد بود.

 
 

 

اجرای پروژه ملی «سنجش میزان هویت جمعی ایرانیان» توسط موسسه مطالعات ملی

ادامه مطلب...

 
 


جهت ارتباط با فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات ملی به لینک *فصلنامه* در همین سایت مراجعه فرمایید و اطلاعات تکمیلی در خصوص فصلنامه در این بخش موجود است.

ادامه مطلب...

 
 

باه اطلاع می رساند مؤسسه مطالعات ملی که در حوزه هویت و همبستگی ملی فعالیت دارد؛ مقالات، مطالب، کتاب، طرح پژوهشی و گزارشات با موضوعات هویتی را دریافت و پس از ارزیابی در صورت تأیید منتشر می نماید.

از اساتید، محققان و علاقمندان حوزه هویت ملی دعوت می شود در صورت پیشنهاد موضوع و یا ارائه مطالب خود جهت بررسی؛ به نشانی پست الکترونیک مؤسسه آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید مکاتبه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166415488 تماس فرمائید.

ادامه مطلب...