مشاهده در قالب پی دی افچاپفرستادن به ایمیل

 

 

 

موسسه مطالعات ملی با همکاری مرکز تحقیقات هویت و تمدن آوا و مشارکت  مرکز تحقیقات زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس همایش "الگوی هویت اسلامی- ایرانی در چشم انداز1415ه.ش" را برگزار می¬نماید. هدف از برگزاری این همایش فراهم‌سازي عرصه براي تعامل علمي، بحث و تبادل نظر، انديشه‌ورزي و تدوين چارچوب مفهومي و الگوي هويت ملي مطلوب مبتني بر آموزه‌هاي ديني و اسلامي و مؤلفه‌هاي فرهنگ و تمدن ايراني است. در این جهت با اعلام فراخوان همایش از نهادها، رسانه‌ها، مؤسسات علمي، آموزشي و پژوهشي و صاحبان فكر و انديشه و نخبگان دانشگاهي دعوت به همکاری و ارائه مقاله گردید. محورهای برخی از مقالات عبارت است از: مباني و اصول هويت اسلامي در آموزه‌هاي ديني و اعتقادي، هويت اسلامي ـ ايراني و ساختار نظام بين‌المللي و نظام سلطه در افق چشم‌انداز، مدل و الگوي هويت اسلامي ـ ايراني در چشم‌انداز 1415هـ.ش؛ عناصر و ويژگي‌ها می باشد.
همایش  در روز سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 در تالار شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس از ساعت 14.00 الی 19.00، برگزار خواهد شد، همایش با سخنرانی علمی یکی از اساتید برتر دانشگاه آغاز خواهد شد و سپس هر یک از مقالات علمی برگزیده، طی مدت 15 دقیقه، ارائه می¬شود. 
گفتنی است پس از اعلام فراخوان دبیرخانه،حدود  177چکیده و 61 مقاله دریافت شد که از این تعداد، 105 چکیده برای درج در کتاب چکیده¬ها و 12 مقاله برای ارائه در روز همایش انتخاب گردید. کتاب چکیده مقالات، در روز همایش در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. کتاب مجموعه مقالات نیز در آینده نزدیک پس از برگزاری همایش مجدد بررسی، آماده¬سازی و منتشر خواهد شد.

 

:برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید


چکیده مقالات

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

مجموعه مقالات

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز21
mod_vvisit_counterهمه بازدید کنندگان153743